Kurumsal Satış

Firmamıza gelen toplu satış taleplerine satış ekibimiz tarafından gerekli hizmet ve destek sunulmaktadır.

Toplu satış talepleriniz için info@hijyenkit.com adresine e-posta gönderebilir, Müşteri Hizmetleri departmanımızı 0 212 438 00 88 Telefon Hattımızdan arayabilirsiniz.

Talepleriniz doğrultusunda ürün çeşidini ya da www.hijyenkit.com üzerindeki linkini, ürün adedini belirtmeniz gerekmektedir.

Toplu satış için stok, fiyat bilgisi ve teslimat süresi değişiklik gösterebilir.

İhtiyaçlarınıza uygun kurumsal çözümlerimizle ilgili sizlerle tanışmak ve hizmet vermek isteriz.

Ofis Alışverişlerinizde Hayatınızı Kolaylaştırmak Bizim İşimiz

Orta veya büyük ölçekli şirketlerin tüm maske ve dezenfektan ihtiyaçlarını her zaman uygun fiyatlarla ve yaygın erişim ağımızın gücüyle Türkiye’nin her yerine ulaştırıyoruz.

Kolay Sipariş & Verimli Süreçler

Kurumsal Satış web portalı sayesinde, kurumunuzun tüm ihtiyaçlarını tek bir sistem üzerinden, herhangi bir ek ücret veya onay mekanizması gerekmeksizin tedarik edebilirsiniz

Tüm İhtiyaçlarınız İçin Yanınızdayız

Orta veya büyük ölçekli şirketlerin tüm maske ve dezenfektan ihtiyaçlarını her zaman uygun fiyatlarla ve yaygın erişim ağımızın gücüyle Türkiye’nin her yerine ulaştırıyoruz. Yerinde hizmet, her zaman ulaşabileceğiniz Kurumsal Satış Yöneticiniz ve ağımızla hayatınızı kolaylaştırıyoruz.

Bize iletişim bilgilerinizi ulaştırın, sizi arayalım. Maske ve dezenfektan ihtiyaçlarınızı karşılarken hayatınızı Kurumsal Satış ile kolaylaştırmaya hemen başlayalım!